Розгорнути / Згорнути блок Увійти до системи
Логін
Пароль
 
Розгорнути / Згорнути блок Вибрані курси
Дані не знайдено
 
Розгорнути / Згорнути блок Інформація для дисципліни "Автоматизація енергетичних установок"
Опис: Курс автоматизація енергетичних установ є завершальним курсом циклу спеціальних технічних дисциплін для інженерів-механіків харчових виробництв. Розглядаються основні поняття та визначення у галузі автоматичного управління енергетичних установок та технологічних процесів харчових виробництв, автоматичних систем регулювання енергетичних установок. Він базується на знаннях, одержаних студентами при вивченні фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін: математики, фізики, електротехніки, процесів та апаратів харчових виробництв, технології та обладнання харчових виробництв, а також енергетичного машинобудування.
Цілі: - підготовка студентів до виробничо-технологічної діяльності, пов’язаною з експлуатацією автоматизованого енергетичного обладнання, автоматизованих технологічних комплексів харчових виробництв з застосуванням мікропроцессорних технологій;
- навчання студентів використанню одержаних у результаті фундаментальної підготовки загальнонаукових та загально-технічних дисциплін, для рішення інженерних задач пов’язаних зі створюванням автоматизованого технологічного обладнання оснащуваного мікропроцесорними системами управління.
Оцінювання: Іспит
Мова: Українська
Викладачі: Григорій Вікторович Дейниченко, Андрій Загорулько
Розділ: 15, Тести: 11
Матеріал дисципліни
Записатися Записатися